VAŠA NÁDHERNÁ SVADBA V TURČIANSKOM DVORE

Značky: , ,

Deň plný šťastia, romantiky, veselia a pohody – to je svadobný deň. Tak si ho predstavujú a chcú prežiť mladomanželia, ale aj ich najbližší príbuzní a priatelia.

Váš svadobný deň je dňom, ktorý si nechcete pokaziť zbytočnými stresmi. Chcete si ho vychutnávať, užívať. Nechcete už nič zariaďovať, organizovať. Chcete aby sa niekto dokonale postaral o vás a vašich hostí. Chcete ho prežiť v prostredí, ktoré je romantické a útulné. Pritom je dosť priestranné, aby sa v ňom pohodlne cítilo aj viac svadobných hostí. Očakávate, že kreatívni a skúsení aranžéri perfektne vykonajú svoju prácu a svadobná výzdoba priestorov bude nádherná a umocní sviatočnú atmosféru vášho veľkého dňa.
Pre svoj svadobný deň hľadáte tiché a pokojné miesto. Ale zároveň chcete aby bolo ľahko dostupné a samozrejme s dostatkom miest na parkovanie a možnosťou ubytovať svojich svadobných hostí.

A určite hľadáte miesto kde vynikajúco varia, pretože viete, že „láska ide cez žalúdok“ a na svadobnej hostine to musí platiť dvojnásobne. Očakávate, že ak máte špeciálne kulinárske požiadavky, personál ich bez problémov splní. Klasické menu, tradičné regionálne jedlá, čerstvo upečené lahodné prasiatko, špeciality na grile, či jedlá vegetariánskej kuchyne sú samozrejmosťou.

Cenovo dostupné svadobné menu
Cenovo dostupné svadobné menu

No a dobrá zábava! Melódie svadobného dňa vás budú sprevádzať v spomienkach celým životom. Preto výber diskotékara, alebo hudobnej skupiny, kapely, netreba podceniť . Ak očakávate, že aj v tom vám personál fundovane poradí, či podľa vašich požiadaviek hudobnú produkciu zabezpečí – nemýlite sa.

Teraz si už určite kladiete otázku, či takéto ideálne miesto pre krásny svadobný deň, vôbec existuje. Potešíme vás, nielenže existuje ale pre vstup do manželstva je tým pravým miestom. Veď šťastné manželstvo a rodina je o láske, porozumení, ale aj o dobrom gazdovaní. Tak kde inde prežiť prvý deň vášho manželstva ako v TURČIANSKOM DVORE?
Tu ako dobrí gazdovia vedia, že ak chcú aby boli hostia spokojní, musia im poskytnúť veľa muziky za málo peňazí. Inými slovami perfektné služby za veľmi rozumné ceny.

Precízne svadobné zdobenie
Precízne svadobné zdobenie

Áno, penzión TURČIANSKY DVOR v Košťanoch nad Turcom pri meste Martin je tým pravým miestom pre vašu svadbu. Poznáme to tam a vieme o čom hovoríme. Ak už je reč o múdrom gazdovaní, môžeme smelo povedať, že v súčasnosti ceny za služby, ktoré sme vyššie spomínali, sú v TURČIANSKOM DVORE najlepšie v martinskom okrese. Napríklad svadobná sála a jej prenájom na svadbu s kapacitou 150 osôb, je úplne zadarmo a cena základného svadobného menu je iba 19 EUR. Veľmi prijateľné ceny sú aj za ubytovanie, ak sa rozhodnete ho využiť. Celková kapacita je 100 osôb v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a apartmánoch pre 4 a 6 osôb. Cena ubytovania je od 12 EUR za osobu. Mladomanželský apartmán počas svadobnej noci je grátis! Okrem reštauračných priestorov a ubytovania, môžete využiť aj krytú terasu, či detský kútik. Hostia môžu parkovať priamo vo dvore, parkovisko je zabezpečené kamerovým systémom.

Radi sa venujeme detailom
Radi sa venujeme detailom

Názov penziónu hovorí o tom, že sa nachádza v magickom prostredí malebnej turčianskej záhradky obklopenej vencom hôr. Stojí v tichej a pokojnej lokalite s pohodlným prístupom, iba 5 kilometrov od Martina. Svojou polohou v centre Turca, komplexnosťou poskytovaných služieb a mimoriadne výhodnými cenami je ozaj ideálnym miestom pre vašu nádhernú svadbu v Turčianskom dvore.
Všetky potrebné informácie nájdete na: www.svadbavmartine.sk

regionportal.sk, foto: Turčiansky dvor

/ 2944 Articles

Red

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).