Propagujte svoje služby efektívne

Značky: , , , ,

Vážení priatelia, ponúkame vám účinnú, kombinovanú reklamu vášho zariadenia cestovného ruchu na maľovaných panoramatických mapách, informačnom a propagačnom internetovom portáli a atraktívnom
nástennom kalendári.

Na maľovanej panoramatickej mape Veľkej alebo Malej Fatry (podľa lokality vášho zariadenia)formátu A2 je vyhradený priestor pre vašu reklamu vo veľkosti formátu A5. Výhodou reklamy na panoramatickej maľovanej mape je, že mapu môžete predávať so ziskom ako hodnotný informačný materiál a suvenír. Mapu nikto nevyhodí do koša, ale uloží si ju a vracia sa k nej aby z nej čerpal informácie. Reklama na takejto mape má dlhodobý propagačný účinok.

 

Portál www.regionportal.sk je spoločenský internetový magazín. Prináša množstvo nadčasových i aktuálnych informácií o prírodných krásach, kultúrnych a historických pamiatkach, živých ľudových tradíciách, atraktívnych turistických cieľoch a rekreačno – športových aktivitách, predovšetkým v prirodzených regiónoch Žilinského kraja. Vaša reklama na tomto informačnom a propagačnom internetovom portáli a podporných stránkach na Facebooku osloví najširšie vrstvy verejnosti na Slovensku, v ČR a PR, predovšetkým však tých, ktorí hľadajú tipy na oddych, relaxáciu, šport, turistiku a kultúrne vyžitie v tomto kraji.

Exkluzívny 13 listový nástenný kalendár formátu A3 „ SLOVENSKO NA MAĽOVANÝCH MAPÁCH – 2014“ je vhodným, jedinečným darčekom a zároveň atraktívnym propagačným materiálom pre vašich klientov a obchodných partnerov. Kalendár obsahuje 12 maľovaných panoramatických máp pohorí a regiónov Slovenska, predovšetkým tých, ktoré sa nachádzajú na území Žilinského kraja. Spodná lišta kalendára je výborným miestom pre vašu reklamu. Navyše, kalendáre môžete podobne ako mapy, predávať so ziskom vo svojom zariadení.

Ponuka reklamnych sluzieb

ponuka-marketing2

/ 2949 Articles

Red

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).