VONSOVCI PRIPRAVILI VESELÝ A ŠPORTOVÝ 1. MÁJ

Značky: , ,

Pod transparentom NECH ŽIJE PRVÝ MÁJ – ČESŤ PRÁCI I FITNESU umiestneným nad vstupom do fitnes centra VONS GYM v Martine, sa zišlo mnoho prívržencov kulturistiky, posilňovania , súťažiacich i divákov. Prvomájová súťaž silákov a siláčok prilákala všetky vekové kategórie. Podujatie odštartoval krátko po desiatej hodine Peter Vons odetý v detvianskom kroji. Úvod programu patril už tradične martinským mažoretkám. Aj tentoraz potešili prítomných pôsobivými choreografiami.

Nasledovalo mierne adrenalínové stavanie mája, ktorého sa chopili Vonsovci, známe rozprávkové postavičky Maťko a Kubko a chlapci siláci. Kulisu dotvárali tóny ľudových piesní v podaní kapely Javorové husle a prekvapivé tanečné kreácie troch tanečníc z tímu VONS GYM, odetých v pestrých šarišských krojoch. Konár obsypaný kvetmi a zavesený na budove fitnes centra umožňoval párom uštedriť si prvomájový bozk pod rozkvitnutou čerešňou.

rp2

Po recesistickom úvode už nasledovalo meranie síl chlapcov, mužov, dievčat a žien vo veku od 17 do 58 rokov. Muži + Masters muži nad 40 rokov, súťažili v kategóriách: tlak s činkou 75% objemu maximum, zhyby na hrazde podhmat, izolovaný bicepsový zdvih, veslovanie na 500m a armwrestling – pretláčanie rukou. Ženy súťažili v disciplínach – tlak v ľahu 45% z hmotnosti tela a veslovanie na 300 m. Mená súťažiacich a víťazov jednotlivých disciplín nájdete v kompletných výsledkových listinách, ktoré tvoria prílohu tohto článku.

rp1

Športovo – zábavné podujatie s vynikajúcou atmosférou, peknými siláckymi výkonmi, hodnotnými cenami v tombole a vynikajúcim guľášom trvalo až do neskorého popoludnia. Prvý máj u Vonsovcov bol opäť veselý, silný a zdravý.

Výsledková listina Májový silák

BB a JF

foto: J. Farský

video: Tomáš Hulej

 

/ 2944 Articles

Red

2 Comments

  1. Janka Skalicanova

    ďakujem Peťovi a Tiborovi za skvelú zábavu ! aj pusa bola x)

    Odpovedať

  2. Jožo

    Pekna kazdorocna akcia, kde je nesmie chybať program. Myslim si, ze uz si ani nevieme s rodinou predstaviť iny program v tento den, ako 1. maj vo Vons gyme. Len cim dalej je tam viac ciganov, ktori nikdy nenavstivia fitko. Ale tomu sa neda zabranit, kedze to maju blizko.

    Odpovedať

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).