MLADÍ TURČIANSKI SILÁCI 2013: Titul si vybojovali Kysučania (výsledky)

Značky: ,

IMG_0132

S myšlienkou:“Športu áno!!! Nude a drogám nie“ sa konal už 6. ročník súťaže s názvom „MLADÍ TURČIANSKI SILÁCI 2013“. A tento rok bol trochu výnimočný.

Minuloročný cieľ, ktorý vyslovil organizátor Peter Vons, rozšíriť okruh súťažiacich aj o iné kraje vyšiel. Súťaže sa okrem škôl Turca zúčastnila škola z Kysúc, a z Detvy. Kysučania dokonca siahli po víťazstve súťaže stredoškolákov „MLADÍ TURČIANSKI SILÁCI 2013″ v zložení Michal Bernát, Jozef Tóth, Jakub Čanecký a Matúš Magát. Na druhom mieste skončili študenti z Gymnázia J.C.Hronského – Vrútky a bronzovú medailu vybojovala Stredná odborná škola dopravná Martin – Priekopa. Sily si zmerali v disciplínach ako tlak činky na lavičke 60%, zhyby na hrazde, trojskok z miesta, veslovanie na trenažéri.

 

FOTOALBUM – MLADÍ TURČIANSKI SILÁCI 2013

Výsledky:

Družstvá

Škola Body    zhyby Body       tlak 60% Body      veslo Body trojskok Body     spolu Umiestnenie
Stredná odborná škola strojnícka Kys. Nové Mesto 39 29 72 58 198 1
Gymnázium J. C. Hronského, Vrútky 49 72 46 33 200 2
Stredná odborná škola dopravná Martin – Priekopa 44 53 44 66 207 3
Gymnázium Detva 82 44 26 56 208 4
Gymnázium Turčianske Teplice 41 50 49 74 214 5
Obchodná akadémia Martin 54 69 58 38 219 6
Spojená škola Martin 64 53 50 58 225 7
Spredná priemyselná škola 62 59 79 71 271 8
Gymnázium V. P. Tótha 69 82 67 60 278 9
SOŠ obchodu a služieb Martin 79 80 79 75 313 9

.

Disciplína: ZHYBY NA HRAZDE PODHMATOM
Škola Meno a priezvisko Hmotnosť Počet zhybov Počet zhybov x hmotnosť Poradie
Obchodná akadémia Martin 1 Ľubomír Hajas 71,8 71,8 5155,24 12
2 Filip Roh 66,8 16 1068,8 21
3 Martin Minko 65,1 22 1432,2 11
4 Kristian Černek 80,1 18 1441,8 10
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 54
Gymnázium J. C. Hronského, Vrútky 1 Kristián Král 69,8 13 907,4 17
2 Lukáš Štrba 79,6 16 1273,6 14
3 Adam Vadel 77,4 27 2089,8 1
4 Peter Popelka 69 18 1242 17
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 49
SOŠ obchodu a služieb Martin 1 Marek Piliar 70,6 13 917,8 16
2 Pavol Mišák 75 13 975 24
3 Lukáš Filip 65 10 650 35
4 Jakub Sýkora 85,3 21 1791,3 4
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 79
Stredná odborná škola strojnícka Kys. Nové Mesto 1 Michal Bernát 71,4 17 1213,8 10
2 Jozef Tóth 82,6 14 1156,4 11
3 Jakub Čanecký 72,2 22 1588,4 6
4 Matúš Magát 81 17 1377 12
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 39
Spojená škola Martin 1 Dominik Kollár 90,7 21 1904,7 3
2 Andrej Baruník 83,3 12 999,6 23
3 Karol Gregor 58,8 15 882 18
4 Matej Sivoň 66,6 18 1198,8 20
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 64
Stredná odborná škola dopravná Martin – Priekopa 1 Tomáš Reťkovský 76,2 22 1676,4 5
2 Ján Mendel 82,3 25 2057,5 2
3 Tomáš Martinkovič 76,9 9 692,1 34
4 Ľuboš Fedor 68,7 24 1648,8 3
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 44
Gymnázium V. P. Tótha 1 Matúš Džúr 81,3 13 1056,9 22
2 Róbert Gajdoš 68,8 23 1582,4 7
3 Martin Ondruš 79,3 6 475,8 21
4 Bruno Čalkovský 82,4 9 741,6 19
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 69
Gymnázium Detva 1 Pavel Gombala 73,5 8 588 20
2 Radomír Šulek 76,8 20 1536 5
3 Jozef Murín 80,7 11 887,7 26
4 Marek Ľalík 79,8 10 798 31
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 82
Gymnázium Turčianske Teplice 1 Jakub Šarlina 86,4 18 1555,2 8
2 Tomáš Anderlitschek 66,8 18 1202,4 19
3 Martin Chromek 82,8 21 1738,8 1
4 Eduard Fiľo 101,3 11 1114,3 13
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 41
Spredná priemyselná škola 1 Patrik Lašák 68,4 24 1641,6 4
2 Ivan Jastraban 66,8 15 1002 14
3 Dominik Daniška 89,6 14 1254,4 15
4 Marek Slezák 76,7 11 843,7 29
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 62

 

Disciplína: TROJSKOK ZNOŽMO ODRAZOM Z MIESTA
Škola Meno a priezvisko 1. pokus 2. pokus 3. pokus Najlepší pokus Poradie
Obchodná akadémia Martin 1 Ľubomír Hajas 748 752 800 800 5
2 Filip Roh 744 750 743 750 18
3 Martin Minko 764 778 788 788 14
4 Kristian Černek 891 881 915 915 1
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 38
Gymnázium J. C. Hronského, Vrútky 1 Kristián Král 670 673 720 720 14
2 Lukáš Štrba 782 788 808 808 10
3 Adam Vadel 830 847 852 852 5
4 Peter Popelka 848 862 852 862 4
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 33
SOŠ obchodu a služieb Martin 1 Marek Piliar 772 752 790 790 6
2 Pavol Mišák 690 675 0 690 29
3 Lukáš Filip 0 615 0 615 33
4 Jakub Sýkora 820 832 0 832 7
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 75
Stredná odborná škola strojnícka Kys. Nové Mesto 1 Michal Bernát 727 770 735 770 8
2 Jozef Tóth 670 0 625 670 20
3 Jakub Čanecký 832 0 0 832 8
4 Matúš Magát 683 720 0 720 22
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 58
Spojená škola Martin 1 Dominik Kollár 839 841 830 841 6
2 Andrej Baruník 771 743 753 771 16
3 Karol Gregor 682 0 660 682 19
4 Matej Sivoň 728 751 720 751 17
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 58
Stredná odborná škola dopravná Martin – Priekopa 1 Tomáš Reťkovský 728 758 789 789 13
2 Ján Mendel 788 800 792 800 12
3 Tomáš Martinkovič 0 700 720 720 23
4 Ľuboš Fedor 671 686 0 686 18
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 66
Gymnázium V. P. Tótha 1 Matúš Džúr 750 801 783 801 11
2 Róbert Gajdoš 708 730 700 730 19
3 Martin Ondruš 0 708 0 708 17
4 Bruno Čalkovský 722 708 648 722 13
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 60
Gymnázium Detva 1 Pavel Gombala 723 745 740 745 10
2 Radomír Šulek 715 770 812 812 3
3 Jozef Murín 660 748 785 785 15
4 Marek Ľalík 690 690 706 706 28
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 56
Gymnázium Turčianske Teplice 1 Jakub Šarlina 672 677 0 677 31
2 Tomáš Anderlitschek 728 728 690 728 21
3 Martin Chromek 808 838 792 838 1
4 Eduard Fiľo 0 0 630 630 21
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 74
Spredná priemyselná škola 1 Patrik Lašák 0 781 772 781 7
2 Ivan Jastraban 692 696 714 714 15
3 Dominik Daniška 696 715 0 715 24
4 Marek Slezák 710 698 694 710 25
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 71
Disciplína: VESLOVACÍ TRENAŽÉR 500M
Škola Meno a priezvisko Čas Poradie
Obchodná akadémia Martin 1 Ľubomír Hajas 00:59,0 11
2 Filip Roh 00:59,0 19
3 Martin Minko 00:59,4 22
4 Kristian Černek 00:54,2 6
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 58
Gymnázium J. C. Hronského, Vrútky 1 Kristián Král 01:02,4 15
2 Lukáš Štrba 00:52,7 3
3 Adam Vadel 00:53,4 5
4 Peter Popelka 00:59,6 23
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 46
SOŠ obchodu a služieb Martin 1 Marek Piliar 01:00,5 13
2 Pavol Mišák 01:02,7 30
3 Lukáš Filip 01:06,5 34
4 Jakub Sýkora 00:51,6 2
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 79
Stredná odborná škola strojnícka Kys. Nové Mesto 1 Michal Bernát 01:04,7 20
2 Jozef Tóth 00:58,4 9
3 Jakub Čanecký 00:58,0 14
4 Matúš Magát 01:02,6 29
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 72
Spojená škola Martin 1 Dominik Kollár 00:58,2 15
2 Andrej Baruník 00:55,5 1
3 Karol Gregor 01:03,0 18
4 Matej Sivoň 00:58,4 16
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 50
Stredná odborná škola dopravná Martin – Priekopa 1 Tomáš Reťkovský 00:54,4 7
2 Ján Mendel 00:59,3 21
3 Tomáš Martinkovič 00:57,6 12
4 Ľuboš Fedor 01:00,7 14
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 54
Gymnázium V. P. Tótha 1 Matúš Džúr 01:00,0 24
2 Róbert Gajdoš 00:55,0 8
3 Martin Ondruš 01:02,5 16
4 Bruno Čalkovský 01:03,5 19
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 67
Gymnázium Detva 1 Pavel Gombala 00:55,9 5
2 Radomír Šulek 00:56,8 7
3 Jozef Murín 00:52,7 4
4 Marek Ľalík 00:55,6 10
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 26
Gymnázium Turčianske Teplice 1 Jakub Šarlina 00:58,5 17
2 Tomáš Anderlitschek 01:00,5 27
3 Martin Chromek 00:54,9 3
4 Eduard Fiľo 00:54,4 2
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 49
Spredná priemyselná škola 1 Patrik Lašák 01:06,8 21
2 Ivan Jastraban 00:59,5 12
3 Dominik Daniška 00:59,1 20
4 Marek Slezák 01:00,3 26
SÚČET ČASOV DRUŽSTVA 79

 

Disciplína: TLAK V ĽAHU 60% HMOTNOSTI SÚŤAŽIACEHO
Škola Meno a priezvisko Hmotnosť 60% Počet opakov. Počet opakov. x hmotnosť činky Poradie
Obchodná akadémia Martin 1 Ľubomír Hajas 71,8 42,5 32 1360 8
2 Filip Roh 66,8 40 27 1080 31
3 Martin Minko 65,1 39 40 1560 24
4 Kristian Černek 80,1 48,5 46 2231 6
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 69
Gymnázium J. C. Hronského, Vrútky 1 Kristián Král 69,8 41 27 1107 15
2 Lukáš Štrba 79,6 48 40 1920 10
3 Adam Vadel 77,4 46 35 1610 20
4 Peter Popelka 69 41 32 1312 27
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 72
SOŠ obchodu a služieb Martin 1 Marek Piliar 70,6 42,5 28 1190 13
2 Pavol Mišák 75 45 41 1845 15
3 Lukáš Filip 65 39 22 858 33
4 Jakub Sýkora 85,3 51 32 1632 19
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 80
Stredná odborná škola strojnícka Kys. Nové Mesto 1 Michal Bernát 71,4 42,5 40 1700 3
2 Jozef Tóth 82,6 52 46 2300 1
3 Jakub Čanecký 72,2 43,5 43 1870,5 13
4 Matúš Magát 81 48,5 39 1891,5 12
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 29
Spojená škola Martin 1 Dominik Kollár 90,7 54,5 46 2507 1
2 Andrej Baruník 83,3 50 33 1650 18
3 Karol Gregor 58,8 35 35 1225 12
4 Matej Sivoň 66,6 40 40 1600 22
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 53
Stredná odborná škola dopravná Martin – Priekopa 1 Tomáš Reťkovský 76,2 46 52 2392 3
2 Ján Mendel 82,3 50 45 2250 5
3 Tomáš Martinkovič 76,9 46 12 552 34
4 Ľuboš Fedor 68,7 41 30 1230 11
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 53
Gymnázium V. P. Tótha 1 Matúš Džúr 81,3 48,5 36 1746 17
2 Róbert Gajdoš 68,8 41 30 1230 29
3 Martin Ondruš 79,3 47,5 20 950 17
4 Bruno Čalkovský 82,4 50 18 900 19
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 82
Gymnázium Detva 1 Pavel Gombala 73,5 44,5 20 890 20
2 Radomír Šulek 76,8 46 34 1564 4
3 Jozef Murín 80,7 48,5 40 1940 11
4 Marek Ľalík 79,8 47,5 41 1947,5 9
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 44
Gymnázium Turčianske Teplice 1 Jakub Šarlina 86,4 52 39 2028 8
2 Tomáš Anderlitschek 66,8 40 38 1520 25
3 Martin Chromek 82,8 50 30 1500 7
4 Eduard Fiľo 101,3 61 22 1342 10
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 50
Spredná priemyselná škola 1 Patrik Lašák 68,4 41 38 1558 5
2 Ivan Jastraban 66,8 40 22 880 21
3 Dominik Daniška 89,6 53,5 40 2140 7
4 Marek Slezák 76,7 46 32 1472 26
SÚČET PORADÍ DRUŽSTVA 59

/ 319 Articles

HuT

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).