LYŽIARSKE NÁDEJE PRETEKALI

Značky: , ,

Napriek nie veľmi priaznivému počasiu sa v nedeľu 24. februára uskutočnilo v Jasenskej doline 6. kolo Slovenského pohára predžiakov – Kombi Race (kombinácia obrovský slalom –slalom mladších a starších predžiakov a superbaby. Podujatie zorganizovala Slovenská lyžiarska asociácia v spolupráci s lyžiarskym klubom TJ Belá – Dulice a JASED Jasenská dolina. Predsedom organizačného výboru bol Milan Sumka, riaditeľom pretekov Roman Rúfus. Na tratiach sa zišli deti z celého Slovenska, Českej republiky i Ukrajiny. Súťažilo 250 pretekárov registrovaných v Slovenskej lyžiarskej asociácii a 70 najmladších účastníkov pretekalo v kategórii Superbaby. Akcia začala o deviatej hodine štartom kategórie mladších predžiačok a končila po trinástej oceňovaním víťazov. Výsledky najúspešnejších v jednotlivých karegóriách vám prinášame.

J. Farský

foto + video: autor

 

Preteky predžiakov Jasenská dolina

[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-0.jpg]2110
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-1.jpg]620
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-2.jpg]560
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-3.jpg]580
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-4.jpg]670
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-5.jpg]580
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-6.jpg]520
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-7.jpg]520
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-8.jpg]540
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-preteky-9.jpg]520
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-ploska-1c.jpg]550
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-ploska-2d.jpg]550
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-ploska-3a.jpg]480
[img src=http://www.regionportal.sk/wp-content/flagallery/preteky-predziakov-jasenska-dolina/thumbs/thumbs_rp-ploska-4b.jpg]410

Výsledky preteku

Rossignol Cup 2013

6. kolo Slovenského pohára predžiakov príprava

Oficiálne výsledky

 

Kategória: Ml. predžiačky

P.č. Licencia Celé meno Ročník Klub čas odstup Body Body
1. 3220 Píšová Katarína 2003 Ski Race TeamB. Bystrica 50.49 100 10
2. 2857 Jančová Rebeka 2003 LK Levoča 52.48 1.99 80 10
3. 2718 Mezovská Denisa 2003 LK Opalisko 54.08 3.59 60 10
4. 3076 Beťková Jana 2003 Kal Jasná 54.13 3.64 50 10
5. 3259 GonšenicováKatarína 2004 Kal Jasná 54.14 3.65 45 10
6. 3342 Hrbáňová Ella 2004 Ski Team Martinské Hole 54.79 4.30 40 10
7. 2957 GontkováMaximiliána 2003 LK TJ Belá-Dulice 55.10 4.61 36 10
8. 2216 Kováčiková Lenka 2003 LK Ski Jezersko 55.21 4.72 32 10
9. 3333 FrackowiakKarolína 2004 LK Opalisko 55.64 5.15 29 10
10. 3345 Nemlanová Anetka 2004 Ski Team Martisnké Hole 55.93 5.44 26 10

Kategória: Ml. predžiaci

P.č. Licencia Celé meno Ročník Klub čas odstup Body Body
1. 2806 Nosek Daniel 2003 Ski TeamMartinské Hole 51.61 100 10
2. 1160 Vigaš Samuel 2003 ŠKB Lyžiarik 51.95 0.34 80 10
3. 3343 Mažgút DavidMichael 2004 Ski TeamMartinské Hole 52.05 0.44 60 10
4. 2705 Petruf Adrián 2003 LK Ružomberok 52.17 0.56 50 10
5. 2748 Vozár GabrielLucas 2003 Ski Race Team,B. Bystrica 53.30 1.69 45 10
6. 2712 Botka Timotej 2003 LK Victory Bratislava 53.49 1.88 40 10
7. 1887 Motyka Damian 2003 ŠK Lotos Stropkov 53.74 2.13 36 10
8. 2688 Nováček Miroslav 2003 LK Spišská NováVes 53.80 2.19 32 10
9. 2694 Kuruc Adam 2003 ASC Bratislava 53.99 2.38 29 10
9. 2711 Kováč Richard 2003 LK Victory Bratislava 53.99 2.38 29 10

 

Kategória: St. predžiačky

P.č. Licencia Celé meno Ročník Klub čas odstup Body Body
1. 2051 Strachanová Silvia 2002 Ski TeamŽdiar 49.57 100 10
2. 1302 Niňajová Lenka 2001 TJ Štart LOLiptovský Ján 50.93 1.36 80 10
3. 2205 Surová Alica 2002 ŽP šport Podbrezová 51.92 2.35 60 10
4. 3029 Barnášová Eva 2001 LK  Tatranská Lomnica 52.81 3.24 50 10
5. 2108 Kišková Katarína 2002 LK TJ Belá-Dulice 52.83 3.26 45 10
6. 3043 Zakovičová Barbora 2001 ŠK Lotos Stropkov 52.95 3.38 40 10
7. Knopová Tetyana 2001 KIEV -UKRAJINA 53.24 3.67
8. 1169 Fričová Nikola 2001 LK Victory Bratislava 53.52 3.95 36 10
9. 1159 Mažaryová Tea 2001 ŠKB Lyžiarik 54.38 4.81 32 10
10 3286 Pavláková Andrea 2002 LK Ski Javory Podolínec 54.40 4.83 29 10

 

Kategória: Ml. predžiaci

P.č. Licencia Celé meno Ročník Klub čas odstup Body Body
1. 3988 Sanitrár Ján 2001 ŽP šport Podbrezová 50.95 100 10
2. 1741 Lasok Adam 2001 ŠK Kubínska Hoľa 51.34 0.39 80 10
3. 3549 Ilavský Miroslav 2002 ŠK Junior Ski Poprad 52.11 1.16 60 10
4. 1925 Jarabek Michal 2001 Ski TeamMartinské Hole 52.17 1.22 50 10
5. 1990 Klein Václav 2002 LK Victory Bratislava 52.21 1.26 45 10
6. 1273 Baláž Filip 2001 LK Victory Bratislava 52.23 1.28 40 10
7. 1982 Lipták Šimon 2001 LOPS  Bratislava 52.44 1.49 36 10
8. 1321 Bartko Branislav 2001 LK Levoča 52.55 1.60 32 10
9. 1966 Dluhoš Matej 2002 LK Spišská Nová Ves 52.99 2.04 29 10
10. 1167 Botka Filip 2001 LK Victory Bratislava 53.10 2.15 26 10

Kategória : SuperBaby D

P.č. Licencia Celé meno Ročník Klub čas odstup
1. Polak Sophia 2005 LK Levoča 29.54
2. Šróbová Katarína 2005 TJ Roháče Zuberec 29.65 0.11
3. Surová Aneta 2005 ŽP šport Podbrezová 29.72 0.18
4. Donovalová Denisa 2005 Ski klub Donovaly 30.27 0.73
5. Semanová Sofia 2005 ASC Bratislava 30.92 1.38
6. Strachanová Katarína 2005 Ski Team Ždiar 31.18 1.64
7. Sopková Barbora 2005 LO MŠK Kežmarok 31.44 1.90
8. Bojnická Barbora 2006 LK ValčianskaDolina 32.31 2.77
9. MozolákováEma 2005 TJ Brezovec Piešťany 33.11 3.57
10. Vaculčiaková Nia 2005 LK ValčianskaDolina 33.16 3.62

 

Kategória : SuperBaby CH

P.č. Licencia Celé meno Ročník Klub čas odstup
1. Folwarczny Martin 2005 LK ValčianskaDolina 29.29
2. Belák Michal 2005 LK TJ Belá-Dulice 29.62 0.33
3. Bizík Jakub 2005 LK TJ Belá-Dulice 29.95 0.66
4. Wieger Artur 2005 JSC Dúbravka 30.08 0.79
5. Nováček Adam 2005 LK Spišská Nová Ves 30.68 1.39
6. Paško Filip 2005 LK Victory Bratislava 31.03 1.74
7. Mejtský Maxim 2005 Ski TeamMartinské Hole 31.38 2.09
8. Rusko Šimon 2005 Ski Race Team B. Bystrica 31.89 2.60
9. Mišík Matúš 2005 LK ValčianskaDolina 32.59 3.30
10. Fúzia Daniel 2006 LK Opalisko 32.85 3.56

 

Súťaž družstiev

1. LK Victrory Bratislava

2. Ski Team Martinské Hole

3. LK Levoča

4. Ski Race Team Banská Bystrica

5. LK TJ Belá-Dulice

6. TJ Štart LO Liptovský Ján

7. ŠK Kubínska Hoľa

8. LK Opalisko

9. ASC Bratislava

10. ŠK Kartik Banská Bystrica

 

/ 2944 Articles

Red

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).