TURČIANSKY DUNČO JE UŽ ZA DVERAMI

Tagged: , , , ,

Občianska iniciatíva KLAS sa dlhodobo a cieľavedome venuje psíkom, psíčkarom a ich spolužitiu s ostatnými obyvateľmi. V minulom roku počas Dňa turčianskeho vidieka v Blatnici sponzorsky pripravili členovia iniciatívy v spolupráci s kynológmi pekné podujatie – Máme radi ľudí. V tomto roku KLAS v spolupráci s  Nord Sighthound Clubom  (coursingový športový klub) ,opäť sponzorsky organizuje akciu TURČIANSKY DUNČO 2015. Uskutoční sa v sobotu 13. júna na Memorandovom námestí v Martine ako súčasť DŇA TURČIANSKEJ ZÁHRADKY.

Odborná porota bude udeľovať psieho Oscara – TURČIANSKEHO DUNČA 2015 v kategóriách –           O najšikovnejšieho psíka, O najposlušnejšieho psíka, O najkrajšie psie oči. Do súťaží sa so svojím psíkom môže prihlásiť ktokoľvek e-mailom na adrese info@regionportal.sk, alebo aj osobne na podujatí od 9.30 do 10.30.

Pekné ceny – víťazom darujú

 

11195252_10206758809999458_257570397_n (3)

Vítaným a zaujímavým spestrením akcie určite budú vystúpenia Aďky Tomekovej, ktorá sa predstaví tancami so svojimi psími kamarátmi a ukážkami agility show. Okrem toho sa budú môcť štvornohí návštevníci priamo na mieste skrášliť. Psí salón L.A. tu všetkým s radosťou poskytne svoje služby. Dokúpiť si budete môcť doplnky pre psíkov, ale aj kvalitné kŕmenie značky Farmina a Animonda.

Zbierka pre psíkov z útulkov

Ak máte doma nepotrebný obojok, vôdzku, hračku alebo pelech, doneste ho so sebou. V rámci tejto iniciatívy organizujeme zbierku pre psíkov, ktoré takéto veci ešte využijú !

Takže priatelia, ak máte radi psíkov, ľudí a dobrú zábavu, nezabudnite, že TURČIANSKY DUNČO je už za dverami. Nezabudnite to povedať aj svojim zvieracím miláčikom. Tí vám to v sobotu 13. júna určite pripomenú, pretože tam určite nechcú chýbať!

faj

doginno-logo-retina

toxarologo

pelechydogeulogo4dox

/ 3398 Articles

Red

Leave a Comment

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).