Začal sa boj o Miss stredných škôl 2013

IMG_0001       Dňa 20.1.2013 v Hotel IMPOZANT**** sa vo Valčianskej doline oficiálne začala MISS STREDNÝCH ŠKÔL SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Po úspešných castingoch v mestách Dolný Kubín, Poprad, Bardejov, Košice, B. Bystrica, Žilina, Trenčín, Nitra, Bratislava bola médiam predstavená dvanástka finalistiek súťaže, rovnako s priebehom celej súťaže až do finálového večera. Všetko bolo pod vedením povereného riaditeľa súťaže Stanislava Šagátha, producentky Stanislavy Ruckovej, vizážistky Zuzany Kolenovej, choreografky Karin Rimócióvej, vlasovej stylistky Janky Veselkovej, fotografa Martina Remenára a  zastúpenie Just WM, Model Agency Paris Katariny Zarzyckej.

IMG_0002

Finalistky čaká približne 6 mesiacov tvrdá príprava na finálový večer. Majú pred sebou tri sústredenia, a ako prvé koncom februára v Hoteli Impozant**** na Slovensku. Druhé sústredenie bude v Paríži, kde by mala byť módna prehliadka na prvom poschodí Eiffelovej veže. Medzi druhým a tretím sústredením budú dve prehliadky v Bratislave a v Žiline. A tretie sústredenie bude na začiatku júna v chorvátskom mestečku Omiš v spolupráci s naším veľvyslanectvom v Záhrebe a partnerským mestom Kutina. V tejto príprave ich čakajú hlavne nácviky jednotlivých choreografií, odborné prednášky starostlivosti o telo, fotenia. Vyvrcholením celej tejto prípravy bude veľké Open Air finále vo Valčianskej doline dňa 21.6.1013, a ako som naznačil bude sa trošku netradične na tieto súťaže konať vonka.

O titul Miss stredných škol zabojujú:

01. Alexandra Straková, 18 rokov, Kysucké Nové Mesto
02. Evelína Grešová, 17 rokov, Cestice
03. Ivana Petrušová, 17 rokov, Svit
04. Ivana Škadrová, 19 rokov, Vinodol
05. Anežka Ďuricová, 18 rokov, Žilina
06. Adriana Horná, 15 rokov, Banská Bystrica
07. Lujza Alexandrová, 18 rokov, Vrbové
08. Kristína Trnková, 15 rokov, Lieskovec
09. Denisa Nguyenová, 17 rokov, Trnava
10. Dominika Veselovská, 19 rokov, Mútne
11. Klaudia Kunová, 17 rokov, Košice
12. Karolína Sabljič, 18 rokov, Valaská

Zapojiť sa do hlasovania budete môcť aj vy prostredníctvom sms hlasovania, kde si zvolíte Miss sympatia. Alebo si zvolíte hlasovanie online na internetovej stránke, kde si zvolíte Miss internet.
Hlasovanie bude prebiehať od 1.2.2013 do 21.6.2013.
Lístky na finále budú v predaji od 1.4.2013.

O ďalšom priebehu príprav súťaže a samotných finalistiek Vás budeme informovať postupne na stránke REGIONPORTAL.SK.

TEXT/FOTO: Tomáš Hulej

/ 319 Articles

HuT

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).