V Martine si objednáte taxík cez mobilnú aplikáciu HOPIN

Tagged: , ,

Obyvatelia Martina ale aj Prievidze a návštevníci Bojníc, už nebudú musieť objednávať taxíky telefonicky cez dispečing, ale jednoducho na pár klikov cez mobilnú aplikáciu HOPIN. Klienti oceňujú, keď môžu mať dopravu pod kontrolou, čo im aplikácia HOPIN ponúka vo všetkých smeroch.
Aplikácia HOPIN spolupracuje výhradne s profesionálnymi vodičmi, ktorí spĺňajú všetky legislatívne náležitosti na prevádzkovanie osobnej dopravy – taxislužby. Objednávanie taxíka cez aplikáciu HOPIN je len na pár kliknutí z vášho smartfónu, bez akéhokoľvek telefonovania na dispečing a čakania na spojenie s operátorom, prípadne na voľné auto. V aplikácii zákazník vidí, kde sa vodič nachádza a za aký čas bude pri ňom, ako aj približnú cenu za jazdu.

V našom regióne spolupracuje HOPIN s taxislužbou Alpha Taxi, ktorá prevádzkuje ekologické elektromobily Nissan s označením eAlpha.

„V dnešnej rýchlej a technicky vyspelej spoločnosti vidíme pokrok na každom rohu. Nechceme stagnovať, práve naopak. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a posúvať ich na novú úroveň. Chceme byť súčasťou života zákazníkov a prinášať im komfort do cestovania. Tešíme sa z každého jedného nového mesta a veríme, že naša mobilná aplikácia, bude pre nich ďalším krokom k budovaniu smart cities“ uviedol Martin Baran, spolumajiteľ HOPINu.

Platforma fungujúca na Slovensku od roku 2012 sa veľmi rýchlo rozvíjala najmä vďaka ľuďom, ktorí si obľúbili rýchle a jednoduché objednávanie taxíkov. HOPIN sa vyvíja aj technologicky pridávaním rôznych užitočných funkcií, ako napríklad platba kartou, filtrovanie vodičov či firemný profil. Vo februári tohto roka HOPIN rozšíril svoju aplikáciu v hlavnom meste o dva nové profily. Ponúka prepravu štandardným taxíkom v kombinácii s MHD a luxusnejšou prepravou Limo.
Počas pôsobenia na slovenskom a zahraničnom trhu vybavil HOPIN viac ako 3,3 milióna úspešných objednávok, čo predstavuje v priemere 24,5 milióna najazdených kilometrov.
V súčasnosti služby aplikácie HOPIN na Slovensku využívajú zákazníci vo viacerých (Bratislava, Košice, Poprad, Humenné a Liptovský Mikuláš). Od júla sa k nim pridávajú mestá Prievidza, Bojnice a Martin. Aplikáciu si môžete stiahnuť pre svoje zariadenie na našej stránke www.hopin.sk
Bratislava, 18. júl 2018

/ 3347 Articles

Red

Comments Closed

Comments for this post are now closed.