KLAS medzi nami

Značky: , , , , , ,

IMG_4394 (2) (640x427)

V októbri minulého roku vznikla v Martine občianska iniciatíva KLAS. Tento názov znamená – krajšie, lepšie, aktívnejšie sídlisko. Jej zakladatelia Ivana Farská a Dalibor Steindl spolu s ďalšími priateľmi,  známymi a všetkými, ktorí sa pridajú, chcú motivovať a podporovať pozitívne činy  a aktivity obyvateľov sídlisk a mestských častí, ktoré prispejú k tomu aby náš život bol krajší a lepší.
Jedným z cieľov tejto iniciatívy je aj to aby sme sa vzájomne medzi sebou viac poznali, zaujímali sa jeden o druhého, ale aj o miesta na ktorých žijeme.
V januári vyhodnotil KLAS svoju Vianočnú súťaž a z tých, ktorí zaslali správne odpovede na otázku od čoho je odvodený názov sídliska Košúty vylosoval výhercov. Stali sa nimi: Ján Kozlík, Magdaléna Adamovská, Ivan Šarkan, Martina Kršková a Michaela Mravcová.
Dalibor Steindl a Ivana Farská sa stretli s výhercami v Košútoch, v kaviarni CLAUD. Odovzdali im hodnotné ceny a spoločne sa porozprávali aj o ďalších zámeroch iniciatívy. Stretnutia sa žiaľ nemohli  zúčastniť všetci výhercovia. Hendikepovaného  spoluobčana pána Kozlíka z Ľadovne navštívili predstavitelia KLAS-u doma a ostatným zaslali ceny poštou.

IMG_4387 (640x427)
IMG_4395 (640x427)
klas_1000 (3) (640x529)

/ 2951 Articles

Red

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).