úspešní tanečníci z Martico New Age pozývajú na zápis !

Tagged: , ,

Už šiesty rok otvára základná umelecká škola Prokofievova 5 z Bratislavy s pobočkou v Martine svoje brány pre všetkých, ktorí majú tanec v krvi a chcú prostredníctvom neho tráviť svoj voľný čas.

Spolu s tanečným klubom Martico New Age poskytuje škola takúto možnosť všetkým deťom od veku 3 rokov. V dopoludňajších hodinách sú priestory otvorené aj pre mladšie deti s mamičkami v detskom klubíku, ktorý prebieha každý štvrtok od 10.00 do 13.00 hodiny. Počas prípravného štúdia sa deti od 3 do 6 rokov stretávajú so základmi tanca ľudového, klasického aj moderného.Tancujú na všetky deťom blízke pesničky dva krát do týždňa.

Tanečná príprava od 3 do 6 rokov
Tanečná príprava od 3 do 6 rokov

Školáci majú už tréningy náročnejšie a dlhšie. Venujú sa prípravám choreografií v rôznych tanečných štýloch. Umelecká škola je zameraná najmä na moderné štýly street, disco a hip-hop. V našom tanečnom centre tancujú detičky aj ich mamičky, ktoré majú takisto možnosť rozvíjať svoj tanečný talent a dokonca súťažiť po boku svojich ratolestí.

Mamičky
Mamičky

A prečo si vybrať práve SZUŠ a Martico New Age? Za päť rokov samostatnej existencie, sme sa dokázali pretancovať do A kategórii v modernom tanci a dostali sa medzi tanečné kluby najlepšie na Slovensku ale aj v Európe. Za päť tanečných sezón sme získali 4 tituly Majstra Slovenska a 2 tituly Vicemajstra Slovenska v disciplínach disco dance, street dance a hip-hop.

dospelí
dospelí

Naši pedagógovia majú dlhoročné skúsenosti aj s vedením detí v tanečnom odbore v predškolskom veku. Mnohé z týchto detí pokračujú veľmi úspešne v tanci aj po nástupe do základnej školy. Tanec vnímame ako lásku, vášeň, záľubu, pri ktorej si Vaše dieťa oddýchne, ale zároveň aj pozitívne formuje svoju osobnosť. Žije v kolektíve, v aktívnom pohybe, čelí výzvam, učí sa cieľavedomosti, pravidelnosti aj zodpovednosti. So svojou záľubou neostáva len za bránami umeleckej školy. Dávame mu možnosť prezentovať sa, ale aj cestovať. Za posledné tri roky sme vďaka tancu spoznali Taliansko, Holandsko, Dánsko, Poľsko, Nemecko a pravdaže aj do susednú Českú republiku.

Stačí prísť a vyskúšať, ste vítaní!

SZUS-MT Letak 4xA4

Tanečná skupina Martico New Age a
Súkromná základná umelecká škola

/ 3350 Articles

Red

Leave a Comment

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).