Rádio Rebeca oslávi prvé narodeniny na Martinskej grilovačke

Tagged: , ,

Presne 7. októbra ubehne rok, čo sa Rádio Rebeca prvýkrát prihovorilo svojim poslucháčom v Turci. Pri tejto príležitosti pozýva všetkých svojich poslucháčov, mediálnych partnerov, klientov a priaznivcov na Martinskú grilovačku, ktorá sa uskutoční v piatok 10. októbra na Divadelnom námestí.

Čaká na vás bohatý kultúrny program, grilované špeciality, no najmä množstvo zábavy s Rádiom Rebeca.

Dopoludnia je pre poslucháčov a všetkých zvedavcov pripravený Deň otvorených dverí v štúdiu Rádia Rebeca v budove Milénia. Popoludní sa o dobrú náladu a zábavu na námestí postará kapela Satelit, speváčka Lenka Slamčíková či spevák Juraj Hnilica. Pomedzi jednotlivé piesne sa svojím poslucháčom „naživo“ z námestia prihovoria i samotní moderátori, ktorých môžete dennodenne počuť z éteru Rádia Rebeca. Tí bezprostredne nielen na námestí, ale aj priamo vo vysielaní sprostredkujú chute, vône a atmosféru z Martinskej grilovačky. Ako zlatý klinec programu vystúpi martinská kapela Team Revival Band s nezabudnuteľnými hitmi kapely Team.

Grilovať budú jednotlivé súťažné tímy z Martina i okolia, ktoré sa do súťaže prihlásia. Urobiť tak môžu na telefónnom čísle 0948 377 852, alebo prostredníctvom mailu grilovacka@rebeca.sk najneskôr do štvrtka 9. októbra. Následne na mieste zaplatia štartovné 10 eur. Každý tím bude počas popoludnia samostatne predstavený aj na pódiu. Pre tých najlepších „grilmajstrov“ je pripravená i odmena.

Atmosféru dotvoria i stánky s občerstvením, medom, prípadne iným rôznym tovarom.

 

/ 3409 Articles

Red

Leave a Comment

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).