Jarmok na Drienku

Milí priatelia a sympatizanti projektu Život, od 8. do 12. mája (od stredy do nedele) sa v areáli Drienku v obci Mošovce pri Turčianskych Tepliciach uskutoční prvý prírodný jarmok zameraný prevažne na krásne handmade výrobky a chutné domáce produkty, originálne odevy, hudobné nástroje a mnoho iného. Na tomto jarmoku uprednostníme spôsob bártrovej výmeny ako produktov, tak aj služieb a skúseností.
Počas týchto piatich dní budete mať možnosť postretávať úžasných šikovných ľudí, zúčastniť sa mnohých zaujímavých workshopov a tvorivých dielní, zoznámiť sa s bylinkami, liečivými rastlinami, prírodnými materiálmi a staviteľstvom a pôvodnými remeslami. V areáli budú taktiež k dispozícii rôzne čaje v improvizovaných čajovniach. Vo večerných hodinách sa uskutočnia koncerty rôznych žánrov a jamovačky na všetky prítomné hudobné nástroje. V noci nebudú chýbať ohňové show za doprovodu bubeníkov a akrobatické kúsky. Nezabudli sme ani na deti, pre ktoré sme pripravili tvorivé dielničky, divadlá a mnoho hier.
Okolie Drienku môžete využiť na prechádzky a nádhernú turistiku po Veľkej Fatre. Cieľom tohto jarmoku je stretnutie a prepojenie šikovných ľudí a ich nádherných výrobkov nielen na internete, ale hlavne naživo. A čo je najdôležitejšie, hlavná myšlienka projektu Život ‘od ľudí, pre ľudí’ je zároveň srdcom tohto jarmoku.

Miesto konania: Mošovce

8.5.-12.5. 2013

Drienok Mošovce

/ 319 Articles

HuT

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).