Predám dom+chatu+2000 m2 pozemok-spolu len 3500 Eur

Predám CHATA+DOM+2000 m2 POZEMOK-spolu len 35000 EUR. Nachádza sa to na okraji dediny pod horou, kúsok od domáceho lyžiar.vleku.5 km od AQAPARKU Turčianske Teplice . Na okolí 5-15 km sú lyžiarske strediská Skalka,Čremošné,Valčianska dolina, Jasenská a 28 km Martinské Hole. Pozemok je veľký a je ho možné rozdeliť aj na 2 časti, aby tam stavali aj 2 rodiny a mali svoj vstup.Dobrá prístupnosť autom až k domu a chate.
Na tomto pozemku sa nachádza rodinný dom, čiastočne rekonštruovaný s plastovými oknami a vchodovými dverami, okožovaný brizolitom, podpivničený. V dome sa nachádza l veľká izba, l veľká kuchyňa, , kúpeľňa s WC, špajza, veranda s ústredným kúrením.V podkroví je možné dostavať izby.
Nachádza sa tu aj drevená chata uteplená, poschodvá,podpivničená. Je celoročne obývateľná.Na spodku sú dve pivnice. Nad nimi je veľká obývačka ,malá kuchynka s chodbou v ktorej je šporák na pevné palivo a v obývačke keramické kachle, ktoré vykurujú aj vrch.Vedľa obývačky je1 miestnosť, ktorá slúži ako špajza, sklad a bol by tam aj priestor na kúpeľňu a WC.Po schodoch sa vystupuje do veľkej spálne.

0905781508

/ 2988 Articles

Red

Pridať príspevok

Your email address will never be published or shared and required fields are marked with an asterisk (*).